Вкладка «Відгуки»
На вкладці «Відгуки» ви можете фільтрувати та відповідати на відгуки
Якщо до вашого облікового запису підключено більше однієї персональної сторінки, то в розділі «Відгуки» необхідно вибрати зі списку персональну сторінку для роботи та натиснути кнопку «Застосувати».
Фільтрування відгуків
Фільтрування за періодом: сьогодні, за останні 7 днів, за останні 30 днів, за весь час. Виберіть зі списку потрібне значення і натисніть кнопку «Застосувати». Щоб повернутися до початкового списку, натисніть кнопку «Скинути фільтр».
Фільтрація за статусом: усі включені, відключені, на модерації, спам. Виберіть зі списку потрібне значення і натисніть кнопку «Застосувати». Щоб повернутися до початкового списку, натисніть кнопку «Скинути фільтр».
Для керування кількістю відображених на сторінці адміністративної панелі відгуків, виберіть зі списку пункт «Показувати по», розташованого в нижній частині вікна, потрібне значення — 10, 25, 50. Для переходу між сторінками з відгуками, скористайтеся пагінатором, розташованим у нижній частині вікна .
Відповідь на відгук
1. Клацніть по іконці «Редагувати» в колонці «Управління» потрібного відгуку. У формі, що відкрилася, в полі відображається текст залишеного відгуку.
2. Заповніть поле «Автор відповіді» (на сайті не виводиться, але заповнення обов’язкове).
max довжина рядка - 32 символи
3. У полі «Відповідь» залиште свою відповідь на відгук користувача.
max довжина відповіді – 10 000 символів
4. Натисніть кнопку «Зберегти» (або «Зберегти та вийти», щоб повернутися до списку відгуків). Щоб скасувати дію, натисніть на посилання «Назад».
Якщо у вас виникли питання, будь ласка, звертайтесь до вашого аккаунт-менеджера або на електронну адресу [email protected].